SILVESTR 2021 🥰 Na Silvestra pro vás máme otevřeno do 00:00. Těšíme se na vás!

Ikona pro uzavření panelu.

KARTY MULTISPORT PŘIJÍMÁME JEN DO 31.8.2023
(Pokud si chcete rezervovat místo na Multisport kartu, můžete tak učinit přes SMS na mobil kavárny +420 608 867 232)
Na vybrané lekce je třeba si rezervovat místo předem pomocí rezervačního systému (níže), kde si vytvoříte profil a budete vyzvání k platbě předem pomocí platební karty.
Můžete si vybrat z těchto možností:

Zaplacení jednorázového vstupu na lekci za 230,-Kč

Permanentky (odkaz ve formuláři Prepaid):

Členství:

Členství vás opravňuje k neomezenému počtu vstupů na lekce do velké tělocvičny po určitý čas.

Rezervovat si můžete jen jedno místo na každou lekci.
Permanentky a Členství se nevztahují na lekce reformerů a meditace.

Permanentky (Prepaid) i Členství můžete nakupovat buď platební kartou přes rezervační systém nebo na baru kavárny kartou i za hotovost. Držitelů členství i permanentek se týkají podmínky řádného odhlašování z lekcí. Pokud držitel členství opakovaně neodhlašoval z lekcí a zbytečně blokoval místo, bude mu členství zrušeno.

RUŠENÍ LEKCÍ: Dopolední lekce je potřeba zrušit předchozí den do 18:00, odpolední lekce je potřeba zrušit do 9:00. Pokud účast na lekci nebude zrušena v souladu s těmito podmínkami, nebude vrácen kredit. Kredity se vracejí do 24 hodin zpět do profilu.

Lekce se uskuteční, pokud se nahlásí tři a více klientů. (Týká se velké tělocvičny). Pokud jste na lekci přihlášení jako první a nejste vyzváni k platbě, čekejte na potvrzovací zprávu o tom, že se lekce koná a skrze ní uhraďte platbu za lekci.

REFORMERY: V tělocvičně s Reformery dochází od 1.9 ke zdražení lekcí s Qašou a to na 650,--, ostatní lekce jsou nově za 550,-. Objednávání a způsob platby se nemění. Nelze zde použít členství ani permanentky.

V případě potřeby piště na uvedený email, nebo číslo kavárny odpovíme v co nejkratší době. email: info@cafepilates.cz, mobil +420 608 867 232

Děkujeme a těšíme se na vaši návštěvu Týma Café Pilates

Rozvrh hodin velká tělocvična od ledna 2024 Rozvrh hodin Reformery od ledna 2024

rezervace cvičení