SILVESTR 2021 🥰 Na Silvestra pro vás máme otevřeno do 00:00. Těšíme se na vás!

Ikona pro uzavření panelu.

Na vybrané lekce je třeba si rezervovat místo předem A to buď pomocí rezervačního systému (níže), kde si vytvoříte profil a budete vyzvání k platbě předem pomocí platební karty. V kavárně si pak můžete zaplatit kredit, kterým vám bude do profilu připsán a z něhož budete následně čerpat. Pokud je lekce zrušena, vrací se rezervace ve formě kreditů. Jednorázově si lekci můžete rezervovat pomocí SMS na mobil +420 608 867 232.

Přijímáme platby Multisport kartou.

Platí pro lekce na podložkách (ne Reformery).

Pro klienty Multisportky platí následující:
Lekci lze rezervovat pomocí SMS na číslo +420 608 867 232. (telefon je v kavárně, pokud ho nezvedneme, zavoláme zpět)
Pro vytvoření profilu do rezervačního systému pro komfortní rezervace je třeba zaslat tyto údaje: jméno, e-mail a telefon na email: info@cafepilates.cz. Profil vám v co nejkratším možném čase vytvoříme a předáme (obvykle do 24 hodin).

Upozornění pro cvičící: Od 1. ledna 2023 se cvičí pouze lekce, na které jsou nahlášeny tři a více klientů. (Týká se velké tělocvičny). Pokud jste na lekci přihlášení jako první a nejste vyzváni k platbě, čekejte na potvrzovací zprávu o tom, že se lekce koná a skrze ní uhraďte platbu za lekci.

Rušení rezervací: Od 1. ledna 2023 se u lekcí do 12:00 lze bezplatně zrušit lekci do 20:00 předešlého dne. U lekcí od 12:00 pak 4 hodiny předem. Pokud lekce nebude zrušena v uvedených lhůtách, peníze nebo kredity se nevracejí. U klientů multisportky budeme chtít uhrazení plné částky.

Děkujeme za pochopení.

LETNÍ ROZVRH KE STAŽENÍ VÍCE O KURZECH JOGY PRO DĚTI VÍCE O MEDITAČNÍM SEMINÁŘI A LEKCÍCH

rezervace cvičení